Η διοικούσα επιτροπή του Παραρτήματος Αχαΐας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας συγχαίρει τον μαθητή της Γ΄ Γυμνασίου Γκίνη Νικόλαο του Μουσικού Σχολείου Πατρών για το Β Βραβείο στην 39η Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα “Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ”.
Η διοικούσα επιτροπή του Παραρτήματος Αχαΐας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας συγχαίρει τον μαθητή της Γ΄ Γυμνασίου Γκίνη Νικόλαο του Μουσικού Σχολείου Πατρών για το Β Βραβείο στην 39η Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα “Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ”.