Αγαπητοί συνάδελφοι,
Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το άρθρο “Ασκήσεις στον Ανεμόμυλο” του Δημήτρη Νικολακόπουλου που δημοσιεύτηκε στο περιοδικό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας Ευκλείδης Β΄ στο τεύχος 120.
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το άρθρο “Ασκήσεις στον Ανεμόμυλο” του Δημήτρη Νικολακόπουλου που δημοσιεύτηκε στο περιοδικό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας Ευκλείδης Β΄ στο τεύχος 120.