Με θλίψη μάθαμε τον χαμό του μαθηματικού Δημήτρη Τσιούλου, ο οποίος υπηρετούσε στο 7ο ΕΠΑΛ Πατρών. Ο Δημήτρης Τσιούλος ήταν για χρόνια μέλος του Παραρτήματος Αχαΐας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας.
Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Αχαΐας της ΕΜΕ εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένειά του και στην μνήμη του θα καταθέσει το ποσό των 100 € στο Φιλανθρωπικό Σωματείο ”Κιβωτός Αγάπης”.